Main Menu
User Menu

439. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1951]

439th Troop Carrier Group, Medium

     
Název:
Name:
439. skupina pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
439th Troop Carrier Group, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
439. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
03.04.1951
Nástupce:
Successor:
439. stíhací-bombardovací skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-03.04.1951 439. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-03.04.1951 Mount Clemens, Selfridge AFB
Velitel:
Commander:
27.06.1949-16.11.1949 Seppala, Leslie W. (Lieutenant Colonel)
16.11.1949-24.02.1950 LePard, Donald G. (Lieutenant Colonel)
24.02.1950-17.05.1950 Mohn, John H. (Major)
17.05.1950-20.01.1951 Strauss, Kenneth R. (Colonel)
20.01.1951-03.04.1951 ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/439-skupina-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1951-t137827#451971Verze : 0
MOD