Main Menu
User Menu

403. operační skupina [1992- ]

403rd Operations Group

     
Název:
Name:
403. operační skupina
Originální název:
Original Name:
403rd Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
403. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 403. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1992-06.06.1993 Goodwin, John B. (Colonel)
06.06.1993-15.09.1996 Waid, Frank W. (Colonel)
15.09.1996-06.06.1998 Lane, Francis B. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/403-operacni-skupina-1992-t137741#451885Verze : 1
MOD