Main Menu
User Menu

375. skupina pro přepravu jednotek, střední [1949-1952]

375th Troop Carrier Group, Medium

     
Název:
Name:
375. skupina pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
375th Troop Carrier Group, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
375. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
14.07.1952
Nástupce:
Successor:
375. skupina pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
23.02.1949-27.06.1949 9. letecká armáda
27.06.1949-14.07.1952 375. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
10.05.1949-16.10.1950 Coraopolis, Greater Pittsburgh Airport
16.10.1950-DD.03.1951 Greenville, Greenville Air Force Base
DD.03.1951-14.07.1952 Greenville, Donaldson Air Force Base

Velitel:
Commander:
10.05.1949-DD.06.1950 Fowler, Stanley V. (Lieutenant Colonel)
DD.06.1950-15.10.1950 Gianque, Charles R. (Lieutenant Colonel)
15.10.1950-07.11.1950 Newell, Charles J. (Captain)
07.11.1950-13.11.1951 Gianque, Charles R. (Lieutenant Colonel)
13.11.1951-01.02.1952 Johnson, Kenneth L. (Colonel)
01.02.1952-17.04.1952 Staveley, Arthur J. (Lieutenant Colonel)
17.04.1952-14.07.1952 Nichols, Steward H. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/375-skupina-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1952-t137695#451839Verze : 0
MOD