Main Menu
User Menu

363. stíhací křídlo [1991-1993]

363rd Fighter Wing

     
Název:
Name:
363. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
363rd Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
363. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1993
Nástupce:
Successor:
363. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-31.12.1993 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1991-31.12.1993 Sumter, Shaw AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1991-20.04.1992 Huot, Raymond P. (Colonel)
20.04.1992-31.12.1993 Hall, John B. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
02.05.1992-30.12.1993 363. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/363-stihaci-kridlo-1991-1993-t137658#451802Verze : 1
MOD