Main Menu
User Menu

336. výcviková skupina [1994- ]

336th Training Group

     
Název:
Name:
336. výcviková skupina
Originální název:
Original Name:
336th Training Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1994
Předchůdce:
Predecessor:
336. skupina pro výcvik osádek
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1994-DD.MM.RRRR 19. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1994-11.07.1994 Chapman, John C. Jr (Colonel)
11.07.1994-25.06.1996 Strube, John L. (Colonel)
25.06.1996-15.06.1998 Page, Kenneth M. (Colonel)
15.06.1998-30.06.2000 Hoover, Donald L. (Colonel)
30.06.2000-02.08.2002 Jensen, Craig R. (Colonel)
02.08.2002-16.07.2004 Hester, John S. III (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/336-vycvikova-skupina-1994-t137574#451718Verze : 1
MOD