Main Menu
User Menu

92. operační skupina [1991- ]

92nd Operations Group

     
Název:
Name:
92. operační skupina
Originální název:
Original Name:
92nd Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.08.1991
Předchůdce:
Predecessor:
92. bombardovací skupina, těžká
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-DD.MM.RRRR 92. křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
16.09.1991-22.05.1992 Julich, Arnold L. (Colonel)
22.05.1992-22.05.1993 Capotosti, David (Colonel)
22.05.1993-18.06.1993 Harper, Stephen D. (Lieutenant Colonel)
18.06.1993-22.11.1994 Pellerin, William E. (Colonel)
22.11.1994-06.09.1995 Johnson, Mark A. (Lieutenant Colonel)
06.09.1995-05.01.1998 Coleman, Allan M. (Colonel)
05.01.1998-21.07.1999 Billings, Michael J. (Colonel)
21.07.1999-09.08.1999 Stone, William E. Jr (Lieutenant Colonel)
09.08.1999-17.08.2001 Wuesthoff, Scott E. (Colonel)
17.08.2001-28.04.2003 Ross, Susan C. (Colonel)
28.04.2003-11.08.2004 Hull, Diane R. (Colonel)
11.08.2004-10.07.2006 Johnson, Jeffrey R. (Colonel)
10.07.2006-27.06.2008 Melville, Mark A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/92-operacni-skupina-1991-t137250#451394Verze : 0
MOD