Main Menu
User Menu

90. operační skupina [1991- ]

90th Operations Group

     
Název:
Name:
90. operační skupina
Originální název:
Original Name:
90th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.08.1991
Předchůdce:
Predecessor:
90. bombardovací skupina, střední
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-DD.MM.RRRR 90. raketové křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1991-10.02.1992 Jackson, Michael D. (Colonel)
10.02.1992-20.07.1993 Blaisdell, Franklin J. (Colonel)
20.07.1993-12.12.1994 Hamblin, Leslie J. (Colonel)
12.12.1994-09.05.1997 Burg, Roger W. (Colonel)
09.05.1997-02.01.1998 Baldwin, Rosser J. (Colonel)
02.01.1998-12.03.1998 Wright, Ronnie D. (Lieutenant Colonel)
12.03.1998-12.08.1999 MacPhail, Michael J. (Colonel)
12.08.1999-09.07.2001 Thomas, Everett H. (Colonel)
09.07.2001-23.05.2003 Gallegos, Frank (Colonel)
23.05.2003-24.06.2005 Weinstein, Jack (Colonel)
24.06.2005-07.05.2007 Fortney, Michael E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/90-operacni-skupina-1991-t137241#451385Verze : 0
MOD