Main Menu
User Menu

60. letištní skupina [1948-1958]

60th Air Base Group

     
Název:
Name:
60. letištní skupina
Originální název:
Original Name:
60th Air Base Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
28.09.1958
Nástupce:
Successor:
60. letištní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1948-05.11.1948 60. křídlo pro přepravu jednotek, střední
05.11.1948-16.11.1949 60. křídlo pro přepravu jednotek, střední
16.11.1949-25.09.1958 60. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Dislokace:
Deployed:
01.07.1948-10.02.1949 Kaufbeuren, Kaufbeuren AFB /
10.02.1949-26.05.1949 Frankfurt am Main, Rhein-Main Air Base /
26.05.1949-02.06.1951 Wiesbaden, Wiesbaden Air Base /
02.06.1951-01.10.1955 Frankfurt am Main, Rhein-Main Air Base /
01.10.1955-25.09.1958 Crucey, Dreux-Louvilliers Air Base

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/60-letistni-skupina-1948-1958-t137036#451180Verze : 0
MOD