Main Menu
User Menu

53. skupina elektronického boje [1998- ]

53rd Electronic Warfare Group

     
Název:
Name:
53. skupina elektronického boje
Originální název:
Original Name:
53rd Electronic Warfare Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1998
Předchůdce:
Predecessor:
68. skupina elektronického boje
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
01.11.1998-20.11.1998 Valparaiso, Eglin AFB
Velitel:
Commander:
01.11.1998-04.08.2000 Allan, Charles T. (Colonel)
04.08.2000-09.08.2002 Holloway, William N. (Colonel)
09.08.2002-23.06.2004 Clark, John S. (Colonel)
23.06.2004-21.07.2006 Rexford, Larry L. (Colonel)
21.07.2006-26.04.2008 Dragoo, Gregory F. (Colonel)
26.04.2008-02.07.2008 Peterson, Melvin (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
23.04.2010-DD.MM.RRRR 513. peruť elektronického boje

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/53-skupina-elektronickeho-boje-1998-t136970#451114Verze : 0
MOD