Main Menu
User Menu

8. průzkumná skupina [1945-1945]

8th Reconnaissance Group

     
Název:
Name:
8. průzkumná skupina
Originální název:
Original Name:
8th Reconnaissance Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
8. fotografická průzkumná skupina
Datum zániku:
Disbanded:
05.11.1945
Nástupce:
Successor:
318. skupina elektronického boje
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.06.1945-08.10.1945 ?
08.10.1945-05.11.1945 Velitelství bojových služeb
Dislokace:
Deployed:
DD.06.1945-07.10.1945 Bally Seaplane Base
03.11.1945-05.11.1945 Edison, Camp Kilmer
Velitel:
Commander:
24.01.1945-DD.10.1945 Anderson, James W Jr (Colonel)
DD.10.1945-05.11.1945 Gee, John R (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://bobrowen.com/nymas/usaaf4.html
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/8-pruzkumna-skupina-1945-1945-t136684#450827Verze : 3
MOD