Main Menu
User Menu

30. samostatná smíšená brigáda [1943-1945]

独立混成第30旅団 / 30th Independent Mixed Brigade

     
Název:
Name:
30. samostatná smíšená brigáda
Originální název:
Original Name:
独立混成第30旅団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.11.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 14. armáda
Dislokace:
Deployed:
16.11.1943-DD.MM.RRRR Nagoya
DD.MM.RRRR-DD.05.1945 Davao /

Velitel:
Commander:
24.11.1943-07.01.1944 Takahashi, Masao (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
07.01.1944-15.06.1944 Harada, Jiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
15.06.1944-DD.05.1945 ?, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

16.11.1943-DD.05.1945 velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 163. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 164. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 165. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 166. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 167. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 168. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR spojovací komunikační jednotka
16.11.1943-DD.05.1945 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
značka/ alias - splnenie /拠
- doplňovací obvod - Nagoya
Zdroje:
Sources:
homepage1.nifty.com
URL : https://www.valka.cz/30-samostatna-smisena-brigada-1943-1945-t128661#434277Verze : 0
MOD