Main Menu
User Menu

131. dělostřelecký oddíl [2011- ]

131st Artillery Division

     
Název:
Name:
131. dělostřelecký oddíl
Originální název:
Original Name:
131. dělostřelecký oddíl
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2011
Předchůdce:
Predecessor:
131. smíšený dělostřelecký oddíl
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.2011-30.11.2013 13. dělostřelecká brigáda
01.12.2013-DD.MM.RRRR 13. dělostřelecký pluk
Dislokace:
Deployed:
01.01.2011-DD.MM.RRRR Jince, ?

Velitel:
Commander:
01.01.2011-30.11.2011 Svoboda, Jiří (Podplukovník)
01.12.2011-30.11.2015 Louda, Pavel (Podplukovník)
01.12.2015-DD.MM.RRRR Urban, Vlastimil (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.01.2011-DD.MM.RRRR velení a štáb
01.01.2011-DD.MM.RRRR Baterie řízení palby
01.01.2011-DD.MM.RRRR 1. palebná baterie
01.01.2011-DD.MM.RRRR 2. palebná baterie
01.01.2011-DD.MM.RRRR 3. palebná baterie
Čestný název:
Honorary Name:
01.01.2011-DD.MM.RRRR Generála Netíka1)
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
1)od května 2001
VÚ 7935
Zdroje:
Sources:
https://www.13db.army.cz
URL : https://www.valka.cz/131-delostrelecky-oddil-2011-t128568#434130Verze : 2
MOD