Main Menu
User Menu

7. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku [1920-1936]

7th Battalion of The Durham Light Infantry

     
Název:
Name:
7. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku
Originální název:
Original Name:
7th Battalion of The Durham Light Infantry
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.02.1920
Předchůdce:
Predecessor:
1./7. prapor Durhamského lehkého pěšího pluku
Datum zániku:
Disbanded:
10.12.1936
Nástupce:
Successor:
47. protiletadlový prapor (Durhamský lehký pěší pluk), R.E.
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
07.02.1920-10.12.1936 Durhamský lehký pěší pluk
Dislokace:
Deployed:
07.02.1920-10.12.1936 Livingstone Road, Sunderland

Velitel:
Commander:
07.02.1920-18.12.1926 Hamilton-Russell, Gustavus William, 9. Vizcount Boyne (Captain)
18.12.1926-10.07.1935 Spain, Joseph (Colonel)
10.07.1935-10.12.1936 Greenwell, William Basil (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

07.02.1920-10.12.1936 Velenie
07.02.1920-10.12.1936 A rota
07.02.1920-10.12.1936 B rota
07.02.1920-10.12.1936 C rota
07.02.1920-10.12.1936 D rota
07.02.1920-10.12.1936 ?
Poznámka:
Note:
- teritoriálna armáda
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/7-prapor-Durhamskeho-lehkeho-pesiho-pluku-1920-1936-t115775#401534Verze : 3
MOD