Main Menu
User Menu

Velitelství sil územní obrany [2000-2003]

Territorial Defence Forces Command

     
Název:
Name:
Velitelství sil územní obrany
Originální název:
Original Name:
Velitelství sil územní obrany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.2000
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství vojska územní obrany
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.2003
Nástupce:
Successor:
3. velitelství podpory
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.2000-30.06.2003 Generální štáb Armády České republiky
Dislokace:
Deployed:
01.10.2000-30.06.2003 Tábor, ?

Velitel:
Commander:
01.10.2000-DD.MM.RRRR Sova, Vladimír (Brigádní generál)
01.12.2002-30.06.2003 Ďurica, Jan (Generálmajor)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.10.2000-DD.MM.RRRR Šustr, Miloslav (Plukovník)
01.10.2001-28.10.2002 Halaška, Jiří (Plukovník)
29.10.2002d-15.12.2002 Halaška, Jiří (Brigádní generál)
16.12.2002-DD.MM.2003 ?, ? ( )
DD.MM.2003-30.06.2003 Pugzík, Antonín (Plukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.2000-30.06.2003 1. výcviková a mobilizační základna územní obrany
01.10.2000-30.06.2003 2. provozní prapor
01.10.2000-30.06.2003 4. mobilizační základna
01.10.2000-30.06.2003 71. záchranná a výcviková základna
01.10.2000-30.06.2003 72. záchranná a výcviková základna
01.10.2000-30.06.2003 73. záchranná a výcviková základna
01.10.2000-30.06.2003 74. záchranná a výcviková základna
01.10.2000-30.06.2003 75. záchranná a výcviková základna
01.10.2001-30.06.2003 Základna komunikačních a informačních systémů

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-sil-uzemni-obrany-2000-2003-t106583#454307Verze : 1
MOD