Main Menu
User Menu

Bombardovací skupina I/25 [1936-1943]

Groupe de Bombardement I/25

     
Název:
Name:
Bombardovací skupina I/25
Originální název:
Original Name:
Groupe de Bombardement I/25
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1936-15.04.1940 Escadre de Bombardement 25
Dislokace:
Deployed:
01.01.1936-DD.07.1940 Bizerte Sidi Ahmed
DD.07.1940-17.07.1941 Tunis, Aerodrome de Tunis - El Aouina /
17.07.1941-DD.07.1941 Hama (Sýrie)
DD.07.1941-01.11.1942 Tunis, Aerodrome de Tunis - El Aouina /
01.11.1942-11.11.1942 Jendouba, Aerodrome de Souk el Arba(?) /
11.11.1942-16.11.1942 Biskra
16.11.1942-DD.MM.RRRR Aïn Oussera

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.01.1936-01.09.1943 Escadrille de Bombardement 1/25
01.01.1936-01.09.1943 Escadrille de Bombardement 2/25
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.traditions-air.fr/en/index.htm
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-skupina-I-25-1936-1943-t106281#379758Verze : 3
MOD