Obrázky na US maskáčích

Autor: Marty / marty 🕔︎︎ 👁︎ 24.261

Jistě se každý z nás při návštěvě Army shopu už setkal s tím, že někde na zdi visí velká deska, plná spousty různobarevných nášivek. A jistě se už každý z nás zamýšlet nad tím, že by si něco i koupil, jenom kdyby věděl, co to označení znamená. A samozřejmě už každý z nás viděl na nějaké vojenskohistorické akci nebo na vandru mladíčka, navlečeného do tigerstripes a honosícího se nášivkou Indian head na spodní polovině pravého rukávu.

Nosí to správně,nebo je to jen amík-frajírek?

Jaká je správná kombinace hodnosti,odbornosti,druhu vojska a jednotky?

Jako základní přehled,who ist who v americké armádě, by měl sloužit tento článek.Vznikl ve spolupráci s jistým nejmenovaným Armyshopem, kopírkou, scanerem a kýblem nervů :).

Bohužel musím zdůraznit, že lidi jsou svině a kradou, takže mezi nášivkami by jste marně hledali např. Big red One, nebo Pattonovu Indian head. Není to proto, že bych před vámi chtěl vzhled nášivek tajit, ale proto, že stránky s vyobrazením někdo ukradl.
Nášivky jsou vyobrazeny černobíle, protože za barevnou kopírku odmítám platit a k naskenování mi to odmítli půjčit :).

Zato je zde nádavkem vyobrazení nášivek policie, Národní gardy, vojenských škol, letectva, Us Marines, NASA, umístěnky, … hodnosti, odznaky odbornosti, medailové stužky, … seznam armádních divizí a přehled, kterých válek se zůčastnili.

O tom, co, kde, jak, s čím a na čem se nosí, připravuji samostatný článek, který bude zde na válce publikován v nejbližší době.

Tak go do toho, my boys !

Druhy vojska

Odznaky

Umístěnky

Školy

NASA

US Air Force

Reklama

Zatím neaktivní, budou přibývat postupně během několika následujících dní :

Armáda, policie, národní garda

Hodnosti

Speciální jednotky

Stužky a vyznamenání


Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více