Main Menu
User Menu

200. tanková brigáda

200-я танковая бригада

     
Název:
Name:
200. tanková brigáda
Originální název:
Original Name:
200-я танковая бригада
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.03.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.10.1943
Nástupce:
Successor:
45. gardová tanková brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
6. tankový zbor
Dislokace:
Deployed:


Velitel:
Commander:
31.03.1942-21.02.1943 Juplin, Nikolaj Alexandrovič (Polkovnik / Полковник)
22.02.1943-23.10.1943 Morgunov, Nikolaj Viktorovič (Polkovnik / Полковник)


Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:


Čestný název:
Honorary Name:

Vyznamenání:
Decorations:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://tankfront.ru/ussr/tbr/tbr200.html
URL : https://www.valka.cz/200-tankova-brigada-t125566#426140Verze : 0