Ceník reklamy na serveru valka.cz

Autor : 🕔26.03.2016 📕9.265

Reklamní prostor na valka.cz je rozdělen do dvou skupin, podle dvou hlavních webů, které provozujeme.

Viditelnost reklamy se liší v závislosti na typu zařízení (zjednodušeně - desktop=libovolný  počítač, tablet, mobil), aby nedocházelo k neúměrné zátěži, datovému přenosu a narušení vzhledu webu. Pozice reklamy se na jednotlivých typech zařízení oproti desktopu může lišit.

1. www.valka.cz

Prostor www.valka.cz je věnován článkům, které jsou publikovány nejméně 1x týdně (cca 10 článků) a v průběhu týdne doplňovány o články vztahující se k výročím.

Reklamní prostory jsou na úvodní stránce a část z nich na všech dalších stránkách (detail článku, profil autora, seznam článků dle kategorií apod.). Veškerá reklama je výhradní, v daném prostoru se zobrazuje jako jediná.

PR článek je text označený jako "placená reklama", umístěný na první pozici mezi články na www.valka.cz (na níže uvedeném screenshotu tuto pozici zabírá článek o M60 Patton), po dobu 2 týdnů. Po další nejméně dva týdny je pak viditelný mezi staršími články na uvodní stránce www.valka.cz a pak přechází do archivu, kde zůstává trvale dostupný.

Reklamní prostor Rozměr Desktop Tablet Mobil Úvodní
stránka
Ostatní
stránky
Cena za
1 měsíc v Kč
Prostor A 728x90px Ano Ano Ne Ano Ano 3000,-
Prostor B 250x250px Ano Ano Ano Ano Ne 1500,-
Prostor C 300x250px Ano Ano Ano Ano Ano 2000,-
Prostor D 300x250px Ano Ano Ano Ano Ano 1500,-
Prostor E 468x60px Ano Ano Ano Ano Ne 1000,-
Prostor F 468x60px Ano Ano Ano Ano Ne 750,-
Prostor G 468x60px Ano Ano Ano Ano Ne 500,-
PR článek - Ano Ano Ano Ano Ne 1000,-

Screenshot zachycující jednotlivé prostory :

2. forum.valka.cz

Prostor forum.valka.cz je databáze vojenské techniky, jednotek, osobností a dalších témat spojených s vojenskou historií. Témata jsou zakládána a plněna průběžně, často přibývá denně i více jak 100 příspěvků. Tento web obsahuje řadu unikátních technických řešení.

Reklamní prostory jsou shodné pro všechny stránky na forum.valka.cz, jedinou vyjímku tvoří Prostor D - Sponzor sekce. Tento prostor je unikátní pro každou sekci fóra (například Zbraně a vybavení > Obrněná technika > Tanky > Československo / ČR / SR) a umožňuje tak přesné cílení dle sekcí. Uvedená cena je pak za 1 sekci.

Veškerá reklama je výhradní, v dané pozici se zobrazuje jako jediná. Reklamní prostor ale obvykle obsahuje víc pozic, jak je uvedeno v tabulce. 

Reklamní prostor Rozměr Desktop Tablet Mobil

Cena za
1 měsíc v Kč

Prostor A - 6 pozic 250x60px Ano Ano Ano 2000,-
Prostor B - 6 pozic 250x60px Ano Ano Ne 750,-
Prostor C - 2 pozice 160x600px Ano Ne Ne 1500,-
Prostor D - Sponzor sekce 728x90px Ano Ano Ne 250,-

 

Screenshot zachycující jednotlivé prostory :

3. Kontakty a objednávka

Pokud máte zájem o reklamu, kontaktujte nás na e-mailové adrese havelka@valka.cz. Do objednávky prosím uveďte, zdali máte zájem o reklamu na WWW nebo FORUM, o jaký reklamní prostor, na jaké období. Budeme vás informovat o dostupnosti prostoru a domluvíme se na zaslání banneru (bannery si vytváří zákazník, my tuto službu neposkytujeme) a nasazení.

Minimální objednávka je na 1 měsíc, při objednávkách na 3, 6 resp. 12 měsíců poskytujeme slevu. Fakturaci provádí Občanské sdružení valka.cz, nejsme plátci DPH.

Reklamní prvky by měly být ve formátu JPG, PNG nebo GIF, případně jako HTML5 banner. Vše maximálně do velikosti 45kb. Na našem webu již není možné používat reklamu ve formátu FLASH, s ohledem na konec životnosti této technologie.

V případě, že chcete využít variantu PR článku na www.valka.cz, k zaslání použijte prosím format MS Word (DOC, DOCX), obrázky buď vložené do wordu, nebo ve formátech JPG, PNG či GIF jako přílohy.

Bannery lze během kontraktu libovolně měnit, stačí zaslat nový banner a případně odkaz.

Autor : 🕔26.03.2016 📕9.265

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře

 • Kohy

  Ano spoustu příslušníků policie jen dělalo svojí práci nehledě na ideologii ale spoustu znich bohužel viděli na ideologii i své obohacení a nezdráhali se mučit nevinné popřípadě je střílet mlátit atd . v této situaci je to těžké říct kdo a nebo...

  Bratři Mašínové - fakta · 6 days ago

 • RaS

  Doporučuji knihu pana Karla Pacnera Atomoví špioni. Je tam velmi podrobně a fundovaně popsáno, jak se ten který stát dobral své jaderné bomby a jak se tomu světové společenství snažilo (neúspěšně) zabránit.

  Operace Opera – předehra · 1 week ago

 • CZjak

  radiostanice byly však nee v takovém počtu jakým si žádalprolém byl v tom, že v roce 1941 měli pouze velitelské však od Prosince při protiofenzívě měl výhradně každý v 1942 byly již z 82% kvůli i dodávkám spojenců zjisti si informace pro příště a...

  Obranná válka SSSR??? díl 3. · 1 week ago

 • jikjik

  Pokud je mi známo, maršál G.I. Kulik byl náčelníkem správy DRRA dělostřelectva, ne tanků.

  Americké kořeny sovětského tanku T-34 · 2 weeks ago

 • volado1

  Sprosti vrahovia,nic ine

  Bratři Mašínové - fakta · 2 weeks ago

 • jikjik

  25. ledna 1935 ... V zemi zuřil hlad organizovaný soudruhem Stalinem a jinými soudruhy. - a tím jsem skončil. Dál to nemá cenu číst. 1) Hladomor byl v roce 1933. 2) Stalin se jako jeden z mála staral ten hlad zlikvidovat. 3) Většina zemřelých na...

  Výcvik sovětských letců pro 2. světovou válku · 2 weeks ago

 • jikjik

  Ano, autor má naprostou pravdu. Sovětská armáda převyšovala německou početně i kvalitou výzbroje. Například tank T34 byl tak dobře pancéřován, že velitel neviděl ven a ani neměl radiostanici. podobně ta skvělá letadla, která sice dosahovala...

  Obranná válka SSSR??? díl 3. · 2 weeks ago

 • R

  Dobrý den, nevím zda to již někomu dnes pomůže, ale připojím svůj názor. Igor byl veselý a hodný kluk. Osudnou se mu stala láska k jeho psímu kamarádovi, který byl vystrašený pod buňkou a Igor se pro něj vracel z již nastartovaného OT-64. Provádět...

  Úmrtia vojakov OS SR v zahraničných operáciách · 1 month ago

 • seky

  Článek ucházející, ale je tu jeden obrovský, vemi podstatný nesmysl. Motor V2 rozhodně nevychází z Liberty ani omylem. Nemá ani podobnou koncepci a ani podobný design dílů. Jsou to dva naprosto odlišné motory v každém směru. Ve zkratce:...

  Americké kořeny sovětského tanku T-34 · 1 month ago

 • Patrik Novák

  Velice poučné čtení. Děkuji

  Českoslovenští letci v polské kampani 1939  · 1 month ago