Ceník reklamy na serveru valka.cz

Autor : 🕔26.03.2016 📕12.468

Hledáme nové kolegy

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!

Další články autora

Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 55.755,- Kč
♡ Chci přispět

Reklamní prostor na valka.cz je rozdělen do dvou skupin, podle dvou hlavních webů, které provozujeme.

Viditelnost reklamy se liší v závislosti na typu zařízení (zjednodušeně - desktop=libovolný  počítač, tablet, mobil), aby nedocházelo k neúměrné zátěži, datovému přenosu a narušení vzhledu webu. Pozice reklamy se na jednotlivých typech zařízení oproti desktopu může lišit.

1. www.valka.cz

Prostor www.valka.cz je věnován článkům, které jsou publikovány nejméně 1x týdně (cca 10 článků) a v průběhu týdne doplňovány o články vztahující se k výročím.

Reklamní prostory jsou na úvodní stránce a část z nich na všech dalších stránkách (detail článku, profil autora, seznam článků dle kategorií apod.). Veškerá reklama je výhradní, v daném prostoru se zobrazuje jako jediná.

PR článek je text označený jako "placená reklama", umístěný na první pozici mezi články na www.valka.cz (na níže uvedeném screenshotu tuto pozici zabírá článek o M60 Patton), po dobu 2 týdnů. Po další nejméně dva týdny je pak viditelný mezi staršími články na uvodní stránce www.valka.cz a pak přechází do archivu, kde zůstává trvale dostupný.

Reklamní prostor Rozměr Desktop Tablet Mobil Úvodní
stránka
Ostatní
stránky
Cena za
1 měsíc v Kč
Prostor A 728x90px Ano Ano Ne Ano Ano 3000,-
Prostor B 250x250px Ano Ano Ano Ano Ne 1500,-
Prostor C 300x250px Ano Ano Ano Ano Ano 2000,-
Prostor D 300x250px Ano Ano Ano Ano Ano 1500,-
Prostor E 468x60px Ano Ano Ano Ano Ne 1000,-
Prostor F 468x60px Ano Ano Ano Ano Ne 750,-
Prostor G 468x60px Ano Ano Ano Ano Ne 500,-
PR článek - Ano Ano Ano Ano Ne 1000,-

Screenshot zachycující jednotlivé prostory :

2. forum.valka.cz

Prostor forum.valka.cz je databáze vojenské techniky, jednotek, osobností a dalších témat spojených s vojenskou historií. Témata jsou zakládána a plněna průběžně, často přibývá denně i více jak 100 příspěvků. Tento web obsahuje řadu unikátních technických řešení.

Reklamní prostory jsou shodné pro všechny stránky na forum.valka.cz, jedinou vyjímku tvoří Prostor D - Sponzor sekce. Tento prostor je unikátní pro každou sekci fóra (například Zbraně a vybavení > Obrněná technika > Tanky > Československo / ČR / SR) a umožňuje tak přesné cílení dle sekcí. Uvedená cena je pak za 1 sekci.

Veškerá reklama je výhradní, v dané pozici se zobrazuje jako jediná. Reklamní prostor ale obvykle obsahuje víc pozic, jak je uvedeno v tabulce. 

Reklamní prostor Rozměr Desktop Tablet Mobil

Cena za
1 měsíc v Kč

Prostor A - 6 pozic 250x60px Ano Ano Ano 2000,-
Prostor B - 6 pozic 250x60px Ano Ano Ne 750,-
Prostor C - 2 pozice 160x600px Ano Ne Ne 1500,-
Prostor D - Sponzor sekce 728x90px Ano Ano Ne 250,-

 

Screenshot zachycující jednotlivé prostory :

3. Kontakty a objednávka

Pokud máte zájem o reklamu, kontaktujte nás na e-mailové adrese havelka@valka.cz. Do objednávky prosím uveďte, zdali máte zájem o reklamu na WWW nebo FORUM, o jaký reklamní prostor, na jaké období. Budeme vás informovat o dostupnosti prostoru a domluvíme se na zaslání banneru (bannery si vytváří zákazník, my tuto službu neposkytujeme) a nasazení.

Minimální objednávka je na 1 měsíc, při objednávkách na 3, 6 resp. 12 měsíců poskytujeme slevu. Fakturaci provádí Občanské sdružení valka.cz, nejsme plátci DPH.

Reklamní prvky by měly být ve formátu JPG, PNG nebo GIF, případně jako HTML5 banner. Vše maximálně do velikosti 45kb. Na našem webu již není možné používat reklamu ve formátu FLASH, s ohledem na konec životnosti této technologie.

V případě, že chcete využít variantu PR článku na www.valka.cz, k zaslání použijte prosím format MS Word (DOC, DOCX), obrázky buď vložené do wordu, nebo ve formátech JPG, PNG či GIF jako přílohy.

Bannery lze během kontraktu libovolně měnit, stačí zaslat nový banner a případně odkaz.

Autor : 🕔26.03.2016 📕12.468

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře

 • Anton Bero pozoruhodná zbierka klamstiev a právd

  Stalinův projev na zasedání Sovětu 6. listopadu 1941 · 1 week ago

 • RaS To formální odstoupení vládce z funkce ve prospěch syna bylo obvyklé bezpečnostní opatření, které mělo zabránit bezvládí v případě smrti jednoho z nich. Každý nepřítel věděl, že když zabije jednoho, ten druhý se pomstí. Tokugawové to dělali stejně.

  Daimjó Udžijasu Hódžó · 1 week ago

 • adrian grunert Prečítal som si na dúšok všetkých 10 pokračovaní.Môžem autorovi vysloviť len poďakovanie a uznanie.

  Nad Tatrou sa blýska - (10) · 2 weeks ago

 • RaS 1) V roce 1241 nešlo o vpád Tatarů ale Mongolů. To je častá chyba. Tataři v té době sloužili uherskému králi. 2) Mogolové po bitvě u Lehnice neprošli ze Slezska do Uher přes Kladsko, ale přes Moravu. Pak se spojili s Bátúem a zúčastnili se bitvy u...

  Tatarský vpád do Uhorska 1241 · 2 weeks ago

 • Letusak Tak Francouzi take meli pomerne presnou predstavu, ale vojska Wehrmachtu se jim zastavit nepodarilo. Cemu bychom si pomohli? Predstava, ze bychom meli nejaky "lepsi kredit" v ocich okupantu je mylna, staci se podivat na Polsko. Bojovalo, ale...

  Benešova Sofiina volba · 1 month ago

 • Ivo Bukovsky Ve skutečnosti měli čs generálové poměrně přesnou představu o síle wehrmacht a doporučovali přijmout boj. Beneš se už tím že jednal o odstoupení pohraničí podle godesberských požadavků dopustil vlastizrady - podle tehdejší ústavy. Bohužel...

  Benešova Sofiina volba · 1 month ago

 • Letusak A on tehdy nekdo vedel, jake budou nebojove ztraty ceskych obcanu, kdyz zadna valka nebyla (a nebyl vcelku duvod se domnivat, ze Hitler pristoupi k vyhlazeni slovanskych narodu s takovym gustem)? A ona kvalitativni prevaha v technice neznamena...

  Benešova Sofiina volba · 1 month ago

 • Ivo Bukovsky Skutečnost že nebojové ztráty na lidech, českosvenských občanů, byly vyšší než předpokládané ztráty bojové, nehledě na sekundární efekt zavlečení sovětského vlivu do střední Evropy a katastrofální vliv na společenské a majetkové poměry se stále...

  Benešova Sofiina volba · 1 month ago

 • Radek Novák Pohádky kremelské babičky nebo tlachy ze Západu?Já nejsem žádný bolševik ani příznivec Ruska ale cizí území si přisvojovaly všechny státy.Jen jsem poukazoval na možné okolnosti,pravda,že v detailech se nevyznám.Na finské hranici se opírám o...

  Besarábie 1940-1941 · 1 month ago

 • CzechMirco Lháři. Žádný "důsledek doby" přisvojení si cizího území nelegitimizuje a už vůbec ne to, co na svém území dotyčná strana dělala. Moldavané rozhodně Rusy v roce 1940 jako osvoboditele nevítali, protože národnostní a náboženský útlak z dob carského...

  Besarábie 1940-1941 · 1 month ago