Letenský Antikvariát

Autor : 🕔14.01.2012 📕12.355

Hledáme nové kolegy

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!

Podobné články

Další články autora

Rozpočet tohoto webu pro rok 2018 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 87.861,- Kč
♡ Chci přispět

Vážení přátelé vojenství, historie a techniky,

rádi bychom touto cestou oznámili, že v Praze na Letné zahájil v prosinci minulého roku činnost náš nový Letenský Antikvariát.

Část sortimentu a prostoru antikvariátu chceme věnovat právě literatuře tematicky zaměřené na vojenství, historii a techniku.  

Zahájili jsme tedy výkup takto zamřených publikací,  monografií,  časopisů,  ale také fotografií,  plakátů, firemních a propagačních prospektů, různých tiskovin, technických příruček a manuálů, technické a výkresové dokumentace, archiválií, vyznamenání, řádů a plaket. Jestliže byste chtěli podobný materiál a publikace nabídnout k prodeji,  můžete zaslat nabídku mailem nebo nás osobně navštívit. Antikvariát se nachází nedaleko od Národního technického muzea. Pro lepší orientaci a navigaci - v naší ulici kromě nás dále sídlí ještě  Ministerstvo vnitra ČR, gymnázium Nad Štolou a nachází se zde také vyústění Letenského tunelu.  Výkup  provádíme každý všední den v době od 13.00 do 17.30. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Petr Cenker

Letenský  Antikvariát
Nad Štolou 4
Praha 7 Holešovice (Letná)

letensky.antikvariat@gmail.com

tel. :  777 342 600


(placená reklama)

Autor : 🕔14.01.2012 📕12.355

Komentáře Disqus

Komentáře Facebook

Sociální sítě

Reklama

Poslední komentáře