Tělo jako zbraň: MCMAP

Autor: Z1 Televize 🕔︎︎ 👁︎ 18.250

Jason Chambers a Bill Duff. Profesionální bojovník a bývalý hráč amerického fotbalu, který se pustil do wrestlingu. Pozoruhodná dvojice křižuje svět, aby na vlastní kůži okusila, jak moc bojová umění bolí.

Po krav maga čeká Jasona a Billa další smrtící styl, který nepatří do tělocvičny, ale na bojiště. Na námořní základně Quantico v americké Virginii se zapojí do výcviku americké námořní pěchoty. Jejich bojové umění MCMAP využívá techniky z různých stylů tak, aby mariňáci dokázali úspěšně reagovat na jakoukoli situaci ve skutečném boji.

Reklama


Jason a Bill budou trénovat boj zblízka na bodák, rychlé povalení protivníka, lámání kloubů a škrcení. V domě bolesti pak na ně čeká nekonečný dril, při kterém teplota šplhá nad 40 stupňů Celsia a přestávky mezi jednotlivými zápasy vyplňuje intenzivní posilování.

Jason a Bill se ale budou muset vyrovnat také s bojem v chemicky zamořeném prostředí i pět kilometrů dlouhou stezkou žlutých kamenů, která má oba připravit na závěrečný test. Mariňáci mu říkají poslední mohykán, nemá téměř žádná pravidla a naše dvojice se v něm opakovaně utká s různým počtem instruktorů.

 

 

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více