Main Menu
User Menu

Kyjevský vojenský okruh [1941-1941]

Kiev Military District / Киевский военный округ

     
Název:
Name:
Kyjevský vojenský okruh
Originální název:
Original Name:
Киевский военный округ
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.06.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Kyjevský zvláštní vojenský okruh
Datum zániku:
Disbanded:
10.09.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.06.1941-10.09.1941 Lidový komisariát obrany
Dislokace:
Deployed:
21.06.1941-09.08.1941 Kyjev, ? /
09.08.1941-DD.MM.1941 Konotop, ? /
DD.MM.1941-10.09.1941 Sumy, ? /
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
21.06.1941-02.07.1941 1. výsadkový sbor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Kyjevsky-vojensky-okruh-1941-1941-t61008#515215Verze : 0
MOD