Main Menu
User Menu

Registrace a první přihlášení

Diskuse

Registrace
Registrace na tomto fóru je vyžadována v případě, že chcete vkládat nové příspěvky, přijímat notofikace a využívat další rozšířené funkce tohoto webu. K registraci je nutné zvolit si uživatelské jméno, heslo a zadat platnou e-mailovou adresu, kam bude doručena zpráva obsahující kód pro dokončení registrace.


Registrace do fóra je realizována pomocí iconky Uživatele v pravém horním rohu stránky,
(kliknutím na obrázek si jej zvětšíte, zmáčknutím tlačítka ESC nebo křížkem v pravém horním rohu opět zavřete)
Registrace obsahuje pravidla užití, je třeba jim věnovat pozornost, jejich nedodržování může vést až k trvalé blokaci přístupu na naše stránky.

Přečtením pravidel a následnou registrací s těmito pravidly souhlasíte.


V registraci se vyplní uživatelské jméno, heslo, e-mailová adresa.Pokud se jméno či e-mail v naší databázi již nachází, systém zahlásí chybu a nabídně možnost zaslat zapomenuté heslo k již vytvořené registraci.Pokud je vše v pořádku, systém založí nového uživatele a na e-mailovou adresu zadanou během registrace zašle kontrolní kód ve formě odkazu.Kliknutím na tento odkaz se registrace dokončí a je možné se následně přihlásit.
URL CZ: https://www.valka.cz/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#529564Verze : 4
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#529564Version : 0
MOD

PřihlášeníPřihlášení se do fóra je realizováno pomocí iconky Uživatele v pravém horním rohu stránky,v rozbalovacím menu pod volbou Přihlášení.Zadáním kombinace uživatelského jména a hesla dojde buď k úspěšnému přihlášení, nebo k chybě, která je indikována upozorněním.
Pokud se nacházíte na stránce, která již tuto funkcionalitu umožňuje, zobrazí se vám ihned po přihlášení odpovídající funkce a ovládací prvky přihlášeného uživatele. Není třeba stránku znovunačítat. To platí pro zobrazení sekce fóra / kategorie a pro zobrazení tématu.

URL CZ: https://www.valka.cz/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#529629Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#529629Version : 0
MOD