Main Menu
User Menu

Tixtla

Tixtla de Guerrero (MX-GRO)

     
Název:
Name:
Tixtla
Originální název:
Original Name:
Tixtla de Guerrero
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - kukuričná múka
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Estado de Guerrero
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
17°34'01.00"N 99°23'52.00"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Tixtla de Guerrero, Atliaca, Almolonga, Zoquiapa, El Durazno a ďalších 39 lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Pomník V. Guerrera
Muzea:
Museums:
Obecné múzeum vojny za nezávislosť
Osobnosti:
Personalities:
Vicente Guerrero Saldaña
Vicente Jiménez
Ignacio Manuel Altamirano
Antonia Nava de Catalán
Laureano Astudillo
Beatriz Hernández García
Adolfo Cienfuegos y Camus
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_gro
URL : https://www.valka.cz/Tixtla-t98219#362905Verze : 0
MOD