Main Menu
User Menu

Temamatla

Temamatla (MX-MEX)

     
Název:
Name:
Temamatla
Originální název:
Original Name:
Temamatla
Další názvy:
Other Names:
náuatl - kamenné schody al. kamenný schod
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Región Texcoco
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°12'07.488"N 98°52'14.6634"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Temamatla, Santiago Zula, Los Reyes Acatlixhuayán, Conjunto habitacional del Campo Militar 37 B a iné lokality
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1603
Vojenské objekty:
Military Objects:

Vojenská základńa 37B
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol San Juan Bautista
Kaplnky Santiago Apóstol, Capilla de Los Santos Reyes a San Antonio de Padua
Budova domu kultúry
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Manuel Flores Díaz
Jesús Olivos Fernández
Narciso Ramírez Mendoza
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_mex
URL : https://www.valka.cz/Temamatla-t98126#362769Verze : 0
MOD