Main Menu
User Menu

Závadka

okr. Humenné

     
Název:
Name:
Závadka
Originální název:
Original Name:
Závadka
Další názvy:
Other Names:
do roku 1918 - Zavadka
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Humenné
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°55'39.01"N 21°50'30.84"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1557
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.e-obce.sk
www.kvhbeskydy.sk
URL : https://www.valka.cz/Zavadka-t98016#362395Verze : 0
MOD