Main Menu
User Menu

Lochova armádní skupina [1943-1943]

Army Group Loch / Armeegruppe Loch

     
Název:
Name:
Lochova armádní skupina
Originální název:
Original Name:
Armeegruppe Loch
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.10.1943
Předchůdce:
Predecessor:
XXVIII. armádní sbor
Datum zániku:
Disbanded:
04.12.1943
Nástupce:
Successor:
XXVIII. armádní sbor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.10.1943-04.12.1943 Skupina armád Sever
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?

Velitel:
Commander:
31.10.1943-04.12.1943 Loch, Herbert (General der Artilerie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
31.10.1943-04.12.1943 Theilacker, Eugen (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
11.11.1943-19.11.1943 81. pěší divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.axishistory.com/index.php?id=2142
URL : https://www.valka.cz/Lochova-armadni-skupina-1943-1943-t9757#435172Verze : 0
MOD