Main Menu
User Menu

Modra nad Cirochou

okr. Humenné

     
Název:
Name:
Modra nad Cirochou
Originální název:
Original Name:
Modra nad Cirochou
Další názvy:
Other Names:
do roku 1918 -Modra
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Humenné
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°56'30.18"N 22°02'44.77"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1451
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol rímskokatolícky pôvodne barokový z roku 1764, po požiari v roku 1807 obnovený, v rokoch 1940—42 prestavaný
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.e-obce.sk
www.kvhbeskydy.sk
URL : https://www.valka.cz/Modra-nad-Cirochou-t96836#359953Verze : 0
MOD