Main Menu
User Menu

Vojenská letecká základňa La Aurora

Base Aerea Militar La Aurora

     
Název:
Name:
Vojenská letecká základňa La Aurora
Originální název:
Original Name:
Base Aerea Militar La Aurora
Další názvy:
Other Names:
Medzinárodné letisko La Aurora - International Airport La Aurora
Obec:
Municipality:
Guatemala
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
14°35'14.00"N 90°31'28.00"W
Vznik:
Established:
DD.MM.1942
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Peruť útočných lietadiel
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Peruť prieskumu a útoku
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Peruť vzdušnej prepravy
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Peruť ľahkých lietadiel
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Prezidentská peruť
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Peruť helikoptér

DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Battle Squadron
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Reconnaissance and Battle Squadron
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Air Transport Squadron
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Light Planes Squadron
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Presidential Squadron
DD.MM.RRRR-DD.MM.souč. Helicopter Squadron
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Priestory vojenskej základne sú využívané aj pre civilné letectvo ako Medzinárodné letisko La Aurora
Zdroje:
Sources:
www.mindef.mil.gt/faire
www.scramble.nl
URL : https://www.valka.cz/Vojenska-letecka-zakladna-La-Aurora-t96762#359840Verze : 0
MOD