Main Menu
User Menu

Vyšší letecké velitelství IV [1935-1937]

4th Higher Air Command

Höherer Fliegerkommandeur IV

     
Název:
Name:
Vyšší letecké velitelství IV
Originální název:
Original Name:
Höherer Fliegerkommandeur IV
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1935
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
12.10.1937
Nástupce:
Successor:
Vyšší letecké velitelství 4
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1935-12.10.1937 Letecký okruh IV
Dislokace:
Deployed:
01.04.1935-12.10.1937 Münster

Velitel:
Commander:
01.04.1935-DD.MM.RRRR Keller, Alfred ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Student, Kurt ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1936-01.11.1937 Stíhací eskadra 134
15.03.1937-01.11.1937 Stíhací eskadra 334

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/hq/hflk4.htm
URL : https://www.valka.cz/Vyssi-letecke-velitelstvi-IV-1935-1937-t9573#423873Verze : 0
MOD