Main Menu
User Menu

Cozumel

Cozumel (MX-ROO)

     
Název:
Name:
Cozumel
Originální název:
Original Name:
Cozumel
Další názvy:
Other Names:
maya - zem čajok
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
20°30'36.255"N 86°56'56.904"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal San Miguel de Cozumel
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1518
Vojenské objekty:
Military Objects:

Vojenská letecká základňa - Base Aerea Militar No. 4 (BAM 4)
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Ex hacienda Xel Ha
Katedrála Cozumel
Prístavné móla
Muzea:
Museums:
Archeologické a morské múzeum
Osobnosti:
Personalities:
Pascual Coral
Librado Avitia
Gonzalo de Jesús Rosado Iturralde
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
CALICA
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_qroo
URL CZ: https://www.valka.cz/Cozumel-t95671#356642Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Cozumel-MX-ROO-t95671#356642Version : 0
MOD