Main Menu
User Menu

Ayala

Ayala (MX-MOR)

     
Název:
Name:
Ayala
Originální název:
Original Name:
Ayala
Další názvy:
Other Names:
hist. - San Francisco Mapachtlan
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
18°45'58.5102"N 98°59'03.42"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ayala, San Pedro Apatlaco, Anenecuilco, Tenextepango, Jaloxtoc, Tlayecac,
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1603
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Námestie Francisco Ayala
Kostoly Santiago Apostol de Tenextepango, San Miguel Arcangel de Anenecuilco a San José en Ayala
Ex hacienda Coahuixtla a Tenextepango
Zrúcanina Olintepec
Muzea:
Museums:
Múzeum E. Zapatu
Osobnosti:
Personalities:
Francisco Ayala
Pablo Torres Burgos
Emiliano Zapata Salazar
Otilio Edmundo Montano Sánchez
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
Bol tu vyhlásený E. Zapatom Plan Ayala
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_mor
URL CZ: https://www.valka.cz/Ayala-t95670#356639Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Ayala-MX-MOR-t95670#356639Version : 0
MOD