Main Menu
User Menu

General Francisco R. Murguía

General Francisco R. Murguía (MX-ZAC)

     
Název:
Name:
General Francisco R. Murguía
Originální název:
Original Name:
General Francisco R. Murguía
Další názvy:
Other Names:
hist. - Santa Maria de las Nieves
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
23°59'51.201"N 103°01'16.6512"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera minicipal Nieves, La Laguna, Luis moya, Apaseo, San Lucas, San Gil, Santa Rita
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1558
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol s farnosťou Santa Maria de las Nieves
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
José Luis Moya Regis
Pánfilo Natera García
Herminio Villanueva Gallardo
Alfonso Hernández Torres
Ernesto García Castañeda
Guillermo C. Aguilera
Manuel Mireles Vaquera
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_zac
URL : https://www.valka.cz/General-Francisco-R-Murguia-t94989#354895Verze : 0
MOD