Main Menu
User Menu

Ixtlahuaca

Ixtlahuaca (MX-MEX)

     
Název:
Name:
Ixtlahuaca
Originální název:
Original Name:
Ixtlahuaca
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - planina, zem bez stromov
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Región Atlacomulco
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°43'07.9998"N 99°46'00.9978"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ixtlahuaca de Rayón, San Pedro de los Banos, San Bartolo del Llano, Santo Domingo de Guzmán, Emiliano Zapata, La Concepción de Banos, Santa Ana Ixtlahuacingo, San Juan de las Manzanas, San Cristóbal de los Banos, Santa María del Llano
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1524
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Archeologická zóna
Budovy v koloniálnom štýle
Farnosť San Felipe del Obraje
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
María Ana Ramona Bernáldez Herrera
Miguel Flores Mancilla
Manuel Mondragón Mondragón
José Donaciano Morales y Mier Altamirano
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_mex
URL CZ: https://www.valka.cz/Ixtlahuaca-t94971#354773Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Ixtlahuaca-MX-MEX-t94971#354773Version : 0
MOD