Main Menu
User Menu

Teotitlán

Teotitlán de Flores Magón (MX-OAX)

     
Název:
Name:
Teotitlán de Flores Magón
Originální název:
Original Name:
Teotitlán de Flores Magón
Další názvy:
Other Names:
nahuatl - božie miesto al. medzi božími domami
hist. - Teotitlán del Camino
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
18°07'53.601"N 97°04'10.1568"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Teotitlán de Flores Magón, San Bernardino, Ignacio Mejía, Vigastepec a iné
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1430
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Farnosť San Miguel Arcángel
predhispánske ruiny na návrší Hidalgo
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
José Guadalupe Ortiz
José Silones
Virginia Gamboa Gómez
Ricardo Flores Magón
Jesús Flores Magón
Enrique Flores Magón
Cipriano Ricardo Flores Magón
Gaspar Jesús Melchor Flores Magón
Ángel Gil Alfaro
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_oax
URL : https://www.valka.cz/Teotitlan-t94347#352996Verze : 0
MOD