Main Menu
User Menu

Duplín

okr. Stropkov

     
Název:
Name:
Duplín
Originální název:
Original Name:
Duplín
Další názvy:
Other Names:
do roku 1918 - Duplin
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Stropkov
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°14'05.89"N 21°37'34.22"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1379
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Vojenský cintorín z prvej svetovej vojny Duplín.
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://www.e-obce.sk
DROBŇÁK, Martin – KORBA, Matúš – TURIK, Radoslav: Mementá prvej svetovej vojny II. Humenné : Redos, 2009, 100 s. ISBN 978-80-969233-3-5.
www.kvhbeskydy.sk
http://www.stropkov.sk
URL : https://www.valka.cz/Duplin-t94310#352898Verze : 0
MOD