Main Menu
User Menu

42. smíšená radiotechnická brigáda [1997-1999]

42nd Composite Electronic Brigade

     
Název:
Name:
42. smíšená radiotechnická brigáda
Originální název:
Original Name:
42. smíšená radiotechnická brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1997
Předchůdce:
Predecessor:
42. radiotechnická brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1999
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1997-DD.MM.1999 Velitelství vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
01.10.1997-DD.MM.1999 České Budějovice, ?
Velitel:
Commander:
01.10.1997-DD.MM.RRRR Vlčnovský, Petr (Plukovník)
DD.MM.RRRR-DD.MM.1999 Kakaščík, Jaroslav (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1997-31.12.1999 41. radiotechnický prapor (variantních sil)
01.10.1997-30.11.1998 42. radiotechnický prapor radioelektronického boje
01.12.1998-31.03.2000 42. radiotechnický prapor elektronického boje

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.army.cz/scripts/detail.php?id=1072
URL : https://www.valka.cz/42-smisena-radiotechnicka-brigada-1997-1999-t93771#457446Verze : 0
MOD
42. smíšená radiotechnická brigáda České Budějovice (42.smrtb)


Zřízení: 01.10.1997
Předchůdce: 42. radiotechnická brigáda České Budějovice


Dislokace: České Budějovice


Nadřízené velitelství: Vzdušných sil AČR


Podřízené jednotky:
01.10.1997-31.12.1999 41. radiotechnický prapor variantních sil České Budějovice
01.10.1997-30.11.1998 42. radiotechnický prapor REB České Budějovice (42. rtpr REB)
01.12.1998-31.03.2000 42. radiotechnický prapor elektronického boje České Budějovice (42. rtpr EB)[/i]


Zrušení: Na základěnařízení D 35006/37/1999-4105 Velitelství Vzdušných sil ke zrušení 42. smíšené radiotechnické brigády k 31.12.1999





Zdroj: www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/42-smisena-radiotechnicka-brigada-1997-1999-t93771#351304Verze : 2