Main Menu
User Menu

Huitzuco de los Figueroa

Huitzuco de los Figueroa (MX-GRO)

     
Název:
Name:
Huitzuco de los Figueroa
Originální název:
Original Name:
Huitzuco de los Figueroa
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - pichľavá vec
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
18°18'11.3256"N 99°20'01.9674"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ciudad Huitzuco, Tlaxmalac, Quetzalapa, Chaucingo, Tulimán, San Francisco Ozomatlán, Poloncingo, Escuchapa, Lagunillas, Paso Morelos, San Miguel de las Palmas, Cacahunanche, Atetetla, Atopula, Nanche Dulce, Cohuilotla, Acaquila, Tecoacuilco, Tecolotla, Texahualco, Tlapala, Xoyacuautla, Xilocintla a ďalších 38 lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1850
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kaplnky Guadalupe del Real a Kalvária
Chrám s farnosťou Santiago Apóstol
Akvadukt v Huitzuco
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Rómulo Figueroa Mata
Ambrosio Figueroa
Andrés Figueroa Figueroa
Francisco Figueroa Mata
Ignacio Figueroa
Rubén Figueroa Figueroa
Rubén Figueroa Alcocer
Ruffo Figueroa Figueroa
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_gro
URL : https://www.valka.cz/Huitzuco-de-los-Figueroa-t93689#350937Verze : 0
MOD