Main Menu
User Menu

4. prapor elektronického boje [2000-2002]

4th Electronic Warfare Battalion

     
Název:
Name:
4. prapor elektronického boje
Originální název:
Original Name:
4. prapor elektronického boje
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.2000
Předchůdce:
Predecessor:
42. radiotechnický prapor elektronického boje
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.2002
Nástupce:
Successor:
53. centrum pasivních systémů a elektronického boje
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.2000-31.12.2002 Velitelství vzdušných sil
Dislokace:
Deployed:
01.04.2000-31.12.2002 České Budějovice, letiště

Velitel:
Commander:
01.04.2000-31.12.2000 Makudera, Vladimír (Podplukovník)
01.01.2001-31.12.2002 Pešek, Vladimír (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 3234
Zdroje:
Sources:
Kronika útvaru (https://picasaweb.google.com/BigStoupa/)
URL : https://www.valka.cz/4-prapor-elektronickeho-boje-2000-2002-t93687#491701Verze : 0
MOD