Main Menu
User Menu

Tuxtepec

San Juan Bautista Tuxtepec (MX-OAX)

     
Název:
Name:
Tuxtepec
Originální název:
Original Name:
San Juan Bautista Tuxtepec
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - zajačí kopec
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°51'44.7516"N 99°38'15.2082"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera Municipal Tuxtepec, San Bartolo, Benemérito Juárez, Papaloapan, Pueblo Nuevo, Papaloapan, Bethania, Camelia Roja, La Mina, Agua Fría Papaloapan, Arroyo Limón, San Francisco Salsipuedes, Macín Chico, Paso Caona, Rodeo Arroyo Pepesca, Sebastopol
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1811
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kúpele Chiltepec
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Antonio Jiménez Puya
Antonio (Tonche) Sacre Ebrahim
Víctor Bravo Ahuja
Carlos Cruz Montiel
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Companía Cervecera del Trópico, Farmapronto,
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
Bol tu vyhlásený P. Díazom Plán Tuxtepec
Zdroje:
Sources:
www.municipiodetuxtepec.gob.mx
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_oax
URL CZ: https://www.valka.cz/Tuxtepec-t93633#350755Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/San-Juan-Bautista-Tuxtepec-MX-OAX-t93633#350755Version : 0
MOD