Main Menu
User Menu

Tecpan de Galeana

Tecpan de Galeana (MX-GRO)

     
Název:
Name:
Tecpan de Galeana
Originální název:
Original Name:
Tecpan de Galeana
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - na kameni al. miesto kde žije pán
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
17°13'04.7238"N 100°37'33.5958"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Tecpan de Galeana, San Luis de la Loma, El Suchil, San Luis San Pedro, Papanoa a ďalśích 418 lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1821
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Námestie San Luis de la Loma
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Antonio Galeana
Hermenegildo Galeana
José Antonio Galeana
José Juan Galeana
Pablo Galeana
Amadeo Vidales
Valente de la Cruz
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_gro
URL : https://www.valka.cz/Tecpan-de-Galeana-t93619#350726Verze : 0
MOD