Main Menu
User Menu

Štěpánov

okr. Olomouc

     
Název:
Name:
Štěpánov
Originální název:
Original Name:
Štěpánov
Další názvy:
Other Names:
Stefanau
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Olomouc
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°40'44.00"N 17°12'59.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
Štěpánov
Březce
Moravská Huzová
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/h0fR7w
URL CZ: https://www.valka.cz/Stepanov-t93110#497865Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Olomouc-t93110#497865Version : 0
MOD