Main Menu
User Menu

Nemšová, Horní kasárny

Nemšová, Upper Barracks

     
Název:
Name:
Nemšová, Horní kasárny
Originální název:
Original Name:
Horné kasárne Nemšová
Další názvy:
Other Names:
Kasárne Na Nive
Obec:
Municipality:
Nemšová
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°58'30.11"N 18°07'23.33"E
Vznik:
Established:
DD.08.1938
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR -
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vsvap.mil.sk
https://www.nemsova.sk/?news_id=49
URL : https://www.valka.cz/Nemsova-Horni-kasarny-t92634#346838Verze : 0
MOD
Snímka objektu z https://maps.google.com . Za zmienku stojí pokus retušéra zahladiť stopy po kasárňach.... (trochu to kazí napr. železničná vlečka končiaca na začiatku poľa).
Nemšová, Horní kasárny - Horné kasárne, maps.google.com, 2009

Horné kasárne, maps.google.com, 2009
URL : https://www.valka.cz/Nemsova-Horni-kasarny-t92634#346845Verze : 0
MOD