Main Menu
User Menu

Dělostřelecký oddíl I/11 [1940-1941]

1st Artillery Battalion / Delostrelecký oddiel I/11

     
Název:
Name:
Dělostřelecký oddíl I/11
Originální název:
Original Name:
Delostrelecký oddiel I/11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
10.10.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1940-22.06.1941 Delostrelecký pluk 11
23.06.1941-26.06.1941 Rýchla skupina
26.06.1941-29.06.1941 Delostrělecký pluk 221
29.06.1941-07.07.1941 Rýchla skupina
07.07.1941-10.07.1941 Rýchla brigáda
10.07.1941-10.10.1941 Delostrelecký pluk 11
Dislokace:
Deployed:
01.10.1940-10.10.1941

Velitel:
Commander:
23.06.1941-10.07.1941 Frtús, Ján (Stotník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1940-10.10.1941 Dělostřelecká baterie 1/11
01.10.1940-10.10.1941 Dělostřelecká baterie 2/11
01.10.1940-10.10.1941 Dělostřelecká baterie 3/11
05.07.1941-10.07.1941 Dělostřelecká baterie 8/11

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pecina, Jozef: Poľné delostrelectvo Rýchlej divízie 1941-1941 (od Kijeva po Mius), Vojenská história 1/2005
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-oddil-I-11-1940-1941-t91980#343936Verze : 2
MOD