Main Menu
User Menu

Xicotepec

Xicotepec (MX-PUE)

     
Název:
Name:
Xicotepec
Originální název:
Original Name:
Xicotepec
Další názvy:
Other Names:
nahuatl - cesta na pupku hory
totonaca - stará hora
hist. - San José Xicotepec
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Puebla
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
18°56'59.8344"N 98°14'39.6162"W
Místní části:
Local Municipalities:
Jalapilla, San Pedro Ixtla, Tlapehuala, Gilberto Camacho, Villa Ávila Camacho, San Antonio Ocopetlatlán, San Agustín Atlihuacan, Tlaxcalantongo, Santa Rita, Ahuaxintitla, Atequexquitla, El Jonote, El Tepetate, El Cajón, Ixtepec, El Tabacal, La Magdalena, Las Pilas, Los Limones, Los Naranjos, Mecatlán, Monte Grande, Nactanca Grande, Nactanca Chica, Rancho Nuevo, Tepapatlaxco, Tulancinguillo, San Isidro
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1.1.1570
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol San Juan Bautista
Archeologické nálezisko observatórium Xochipila
Muzea:
Museums:
Dom V. Carranzu
Osobnosti:
Personalities:
Tito Hernández
Lindoro Hernández Alderete
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
+ Venustiano Carranza Garza
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_pue
http//www.xicotepecpue.gob.mx
URL : https://www.valka.cz/Xicotepec-t91518#342074Verze : 0
MOD