Main Menu
User Menu

Leonardo Bravo

Leonardo Bravo (MX-GRO)

     
Název:
Name:
Leonardo Bravo
Originální název:
Original Name:
Leonardo Bravo
Další názvy:
Other Names:
hist. - Chichihualco /náhuatl - miesto kde sa tvoria/
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Guerrero
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
17°40'15.3222"N 99°39'48.2076"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Chichihualco, Chichihualco, Yextla, Atlixtac, Tierra Colorada, El Naranjo, Puerto Gral. Nicolás Bravo (Filo de Caballo), Carrizal de Bravo a ďalších 29 lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1811
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Farnosť de la Virgen de Guadalupe
Cruz de Hierro
Hacienda rodiny Bravo
Archeologické nálezisko Yextla
Kostol San Miguel Arcángel
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Víctor Bravo
Miguel Bravo
Francisco Rienda
Nicolás Bravo
María Fermina Rivera
José María Chávez
Gertrudis Rueda de Bravo
Javier Echeverría Adame Marquina
Carlos Adame Camacho
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_gro
URL : https://www.valka.cz/Leonardo-Bravo-t90853#339677Verze : 0
MOD