Main Menu
User Menu

Ciudad del Maíz

Ciudad del Maíz (MX-SLP)

     
Název:
Name:
Ciudad del Maíz
Originální název:
Original Name:
Ciudad del Maíz
Další názvy:
Other Names:
hist. - Custodia de Santa Catarina Virgen y Mártir, La Purísima Concepción del Valle del Maíz
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de San Luis Potosí
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
22°23'59.4636"N 99°36'10.5942"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ciudad del Maíz, Palomas con; Colonia Álvaro Obregón; Zamachihue; Colonia Agrícola Magdaleno Cedillo; Tanque de los Ángeles (El Venadito); Colonia Lagunillas; Colonia La Libertad; Colonia La Morita a ďalších 101 lokalít
První písemná zmínka:
First Written Reference:
15.7.1617
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Bývalé sídlo Felipe Fernández de Lima Barragán
Rozličné koloniálne budovy
Farnosť a kostol obce
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Antonio Arguinzoniz
Joaquín Arguinzoniz
Mariano Arguinzoniz
José Antonio Barragán
Juan Barragán
Miguel Francisco Barragán
Cleofas Cedillo Martínez
Magdaleno Cedillo Martínez
Saturnino Cedillo Martínez
Dr. Rodrigo Cruz Cedillo
Carlos Diez Gutiérrez
Pedro Diez Gutiérrez
Ramón Estrada
Ignacio López Portillo
Eugenio Martínez Lazarri
Mariano Moctezuma Barragán
Francisco Narváez
Luis Noyola Barragán
Elena Orozco
Agustín Ortiz
Tomás Ortiz Lozano y Nereo Rodríguez Barragán
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-local.gob.mx
https://www.purociudaddelmaiz.com.mx/
URL : https://www.valka.cz/Ciudad-del-Maiz-t90782#339513Verze : 0
MOD