Main Menu
User Menu

Carácuaro

Carácuaro de Morelos (MX-MIC)

     
Název:
Name:
Carácuaro
Originální název:
Original Name:
Carácuaro de Morelos
Další názvy:
Other Names:
chichimeca - miesto v stráni
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Michoacán
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°00'58.9962"N 101°07'35.2302"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Carácuaro de Morelos, Paso de Núnez, Guacamayas, Acuyo, Zapote de Coendeo
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1581
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol San Agustín
Dom J.Ma. Morelosa
Most na rieke Carácuaro
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Froylán Vargas Tentory
Filiberto Vargas Tentory
? Juan Nepomuceno Almonte
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
pôsobisko J.Ma Morelosa
Zdroje:
Sources:
www.e-mexico.gob.mx
URL : https://www.valka.cz/Caracuaro-t90646#338988Verze : 0
MOD