Main Menu
User Menu

Nocupétaro

Nocupétaro de Morelos (MX-MIC)

     
Název:
Name:
Nocupétaro
Originální název:
Original Name:
Nocupétaro de Morelos
Další názvy:
Other Names:
chichimeca - miesto v údolí
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Michoacán
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°02'36.6534"N 101°09'43.3008"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Nocupétaro de Morelos, San Antonio de las Huertas, Las Cocinas, Mariana
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1631
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol a kaplnka Nocupétaro, kde pôsobil J.Ma. Morelos
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
? Juan Nepomuceno Almonte
Salvador Pineda
Gregorio Zapién
Vicente Guzmán
Luciano Velázquez
Francisco Zamarripa
Benito Melchor de los Reyes
Felix Hernández
Roque Anselmo
Francisco Cándido
Marcelino González
Tomás de los Santos
Francisco Espinoza
Teodoro Mucio
Concepción Paz
Andrés González
Bernardino Arreola
Máximo Melchor de los Reyes
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-local.gob.mx
URL : https://www.valka.cz/Nocupetaro-t90619#338845Verze : 0
MOD