Main Menu
User Menu

Parácuaro

Parácuaro de Morelos (MX-MIC)

     
Název:
Name:
Parácuaro
Originální název:
Original Name:
Parácuaro de Morelos
Další názvy:
Other Names:
chichimeca - miesto kde sú haluze pre vlastnú strechu
hist. - Villa de Parácuaro de Morelos
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Michoacán
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
20°08'30.3324"N 100°45'53.5932"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Parácuaro, Antunez, Buenos Aires, Uspero, Las Yeguas
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1831
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Farnosť Parácuaro
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Cenobio Moreno Bucio
Victoriano Huerta
? Juan Nepomuceno Almonte
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.paramich.org
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_mich
URL : https://www.valka.cz/Paracuaro-t90618#338844Verze : 0
MOD